Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
pablo napisał:
Księża boją się że zbiórka odbędzie się kosztem "TACY". Zresztą księża z Poniatowej są wybitni jeżeli chodzi o pieniądze. Nie tak dawno doszło do rękoczynów pomiędzy nimi z powodu kasy zebranej w ramach wizyt duszpasterskich. A komu oni pomogli tak jak robi to WOŚP już od dwudziestu lat ?
Doszło do bójki ,ale nie ze względu na pieniądze tylko ze względu na poglądy.Bo jeden ksiądz był za bardzo liberalny chciał się podobać ludziom, nauczycielom a zapomniał ,że ma służyć Bogu i być znakiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli te pieniadze ratuja życie tysiącom dzieciaków ... to nieważne tak , dzieci księży teżpewnie miały badany słuch na sprzęcie od WOSP . Rydzykowi slać ... na jego wojaże to jest ok ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Zośka, jesteś zacofana jak licznik w moim starym samochodzie!!!
Człowieku mały słuchaj to rzad ma obowiązek dbać stan zdrowia nie Owsiak .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Szanowna Pani ja jestem zatroskana o ludzi. Po co ktoś ma popełniać grzech dająć Owsiakowi na seks,narkotyki.Ja jako mieszkanka Poniatowej się wstydze ,że Owsiak w Poniatowej ma siedzibe w Klubowej.
Pewnie albo dzieci , albo wnuki a sądząc po wypowiedzi może i prawnuki były badane na tym sprzecie , mochery zawsze mają swoje zdanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zosia napisał:
Dzięki tym ulotkom myśle,że w niedziele w Poniatowej Owsiak nie zbierze pięniedzy .Będzie mniej pieniędzy na seks ,narkotyki. Dobrze jakbyście Księża w Niedziele powtórzyli to akcje.
Ty sobie Zosia jakiegoś źrebaka poszukaj,może przez pochwę rozumek ci nastawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Człowieku mały słuchaj to rzad ma obowiązek dbać stan zdrowia nie Owsiak .
ale nie dba ... i to Owsiak od 20 lat walczy o to żeby w szpitalach było lepiej , nie rząd !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
A jeśli te pieniadze ratuja życie tysiącom dzieciaków ... to nieważne tak , dzieci księży teżpewnie miały badany słuch na sprzęcie od WOSP . Rydzykowi slać ... na jego wojaże to jest ok ???
skąd wiesz ,że księża mają dzieci.Rozumiem ,że dawałaś im dupy.Dziewczyno szanuj się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże co za idioci!!!!! Kośćiół moi abyśmy nieśli pomoc potrzebującym ale oczywiście musi być ktoś totalnie pozbawiony mózgu, kto ma to wszyskto gdzieś.Dajesz nam cudowny przykład. Ale z każdym Bóg się rozliczy. Aaaaaa banda bezmózgowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
greg napisał:
Proponuję byś dawał księdzu,,,od tyłu
buhahah brawo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
skąd wiesz ,że księża mają dzieci.Rozumiem ,że dawałaś im dupy.Dziewczyno szanuj się!!!
Skąd wiem , bo sama znam syna księdza , a dupy może ty dajesz ja uprawiam seks i napewno nie w dupę i nie z byle kim w koloratce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zbyszek napisał:
Nie płacę owsiakowi. Wolę dać na Caritas.
czy kiedykolwiek caritas kupił jakikolwiek sprzęt ratujący życie? nie ma znaczenia w co wierzy Owsiak, ważne, że wierzy w to co robi i to przynosi efekty, dzięki niemu i jego akcji wiele osób mogło skożystać ze sprzetu i być może dostać drugąszansę na życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='zosia' timestamp='1325878027' post='579880'] Dzięki tym ulotkom myśle,że w niedziele w Poniatowej Owsiak nie zbierze pięniedzy .Będzie mniej pieniędzy na seks ,narkotyki. Dobrze jakbyście Księża w Niedziele powtórzyli to akcje. [/quotjestes żałosna!!!!!!!!!!!!!!!!!za pewne wolalabys zeby te pieniadze szły na kosciol,co ???????????????????zebrane pieniadze idiotko ida na sprzet medyczny , a nie na jak to ujełas na narkotyki i seks !nie obrazaj jurka owsiaka to robi wielką rzecz , w przeciwienstwie do tych pijawek w czarnych kieckach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem do Kościoła ale... idąc tym tokiem rozumowania - jeśli idę do kościoła i daję na tacę, a z tej tacy jakiś ksiądz dostaję część i tę część wydaje na snickersy dla ministrantów tzn, że ja też grzeszę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te ulotki to wstyt.Jak sie kosciol nie wstydzi. To oni sa czarna mafia i tylko do siebie a ciemnota daje.Owsiak to wspanialy facet, ktory ratuje ludziom zycie przez to, ze sprowadza specjalistyczny sprzet.Zycze Polakom wielu takich Owsiakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
magda napisał:
skąd wiesz ,że księża mają dzieci.Rozumiem ,że dawałaś im dupy.Dziewczyno szanuj się!!!
rozumiem, że mieszkasz na Marsie i tam pozostań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To proste , kościołowi chodzi o to by wzrosła liczba umieralności tym samym zarobią na pochówku , mszach i tym podobnych obrzędach pogrzebowych które w cenniku kościołów parafialnych oscylują w granicach od 500 złoty do 10 tysięcy , dla tego im jest nie pomyśli taka ogólnonarodowa kwesta na żecz ratowania życia , zauważcie też że kościół nie protestuje odnośnie ostatniej afery refundacyjnej leków tez im to pasuje bo wzrasta umieralnośc wiernych i interes sie kręci . Cały caritas to oszustwo , dary z caritasu ksiądz proboszcz w naszej parafi sprzedaje po jak to mówi symboliczne 5 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wasiaaa napisał:
czy kiedykolwiek caritas kupił jakikolwiek sprzęt ratujący życie? nie ma znaczenia w co wierzy Owsiak, ważne, że wierzy w to co robi i to przynosi efekty, dzięki niemu i jego akcji wiele osób mogło skożystać ze sprzetu i być może dostać drugąszansę na życie.
Zbyszek to oszołom , ja wole dac na orkiestre jurka owsiaka niz na caritas.nie ufam caritasowi. ani zadnym innym akcjom prowadzonym przez przedstawicieli kosciola katolickiego.!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy autor ulotki wie, że Owsiak jest twórcą witraży, m.in. witraży w kaplicy Pałacu Prezydenckiego (kaplicy powstałej na życzenie prezydenta Wałęsy).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jack napisał:
Z całym szacunkiem do Kościoła ale... idąc tym tokiem rozumowania - jeśli idę do kościoła i daję na tacę, a z tej tacy jakiś ksiądz dostaję część i tę część wydaje na snickersy dla ministrantów tzn, że ja też grzeszę?
Taca idzie WYŁĄCZNIE na utrzymanie kościoła. Ksiądz dostaje pieniądze tylko za zamówione msze, śluby, pogrzeby. A OWSIAK DYMA WAS JAK MU SIĘ PODOBA. Pod płaszczykiem zbierania na chore dzieci owsiak zbiera sobie na taką emeryturę, o jakiej wy nawet nie moglibyscie pomarzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anna napisał:
Skąd wiem , bo sama znam syna księdza , a dupy może ty dajesz ja uprawiam seks i napewno nie w dupę i nie z byle kim w koloratce
Szanowna Pani jak zna Pani takiego księdza to proszę o nazwisko po co kłamać. A Owsiak to człowiek ,który młodzieży proponuje seks,alkochol, narkotyki.Co Owsiak zrobił z tych pieniędzy ,że przeznaczy 5 procent na sprzęt dla chorych a 95 procent na diabelskie sprawy !!!! A uważam ,że Pani tylko szuka atrakcji i seksu i zachowuje się jak zwierze~!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 50

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...